Úvod


MantisX


Olověné střely


XSB střely


X-XSB


Zbraně


Terče


Střelecká příprava


Doplňky bazar


Klub 1911


KontaktStřelecká příprava

Chcete-li připravit na zkoušku odborné způsobilosti pro získání zbrojního průkazu?

Máte již zbrojní průkaz a zbraň uklizenou roky doma v trezoru a nastal čas se konečně zdokonalit ve střeleckých dovednostech?

 

A nebo si chcete nejprve jen vystřelit a pak se uvidí?

 

Neváhejte nás kontaktovat. V našem týmu naleznete opravdové nadšence, dlouholeté sportovní střelce, ale i profesionály z řad policie a armády ČR. Naše střelecké programy jsou vytvořeny na míru požadavkům zákazníků od pohodového střílení až po fyzicky a psychicky náročný střelecký zážitek.  

První pravidlo, kterého se držíme, je. Všichni se musí ve zdraví vrátit ze střelnice domů.

Druhé pravidlo je, užít si to.

Proto se u nás nedočkáte křiku, nadávek a hrubého zacházení. I takto se dá střelecký výcvik vést a i tyto metody nesou své ovoce, ale jako člověk, který absolvoval ještě povinnou vojenskou službu za minulého režimu si pamatuji, že jsem se tehdy moc nebavil. Proto z vás nevychováme drsného zabijáka, ale pomůžeme vám stát se sebevědomým střelcem, který nebude se zbraní nebezpečný sobě a ani svému okolí.

 

Pro střelecký výcvik máme smluvně zajištěno několik střelnic a proto i konečná cena se odvíjí od konkrétní střelnice, vašich požadavků na obsah a rozsah výcviku. Dáváme přednost individuálnímu přístup, ale ani menší skupina není problém.

 

náhodný výběr střeleckého cvičení 16.2.2020